Bizi arayın! Whatsapp'tan Bilgi Alın

Türkiye genelinde Çevre Mühendisliği meslek konularında, uzman kadrosuyla mühendislik hizmetleri vermektedir. Ülke genelindeki yatırımların gerçekleştirilmesinde faaliyet konusuna bağlı olarak inşaat öncesinden işletme dönemine kadar alınması gereken tüm izin, onay, ruhsat vb. kısaca “izin” olarak adlandırılan süreçlere ilişkin “çevre danışmanlık hizmeti” verilmektedir.

Yatırımların proje aşamasındaki ön fizibilitesi, inşaat öncesi ve sonrasındaki dönemlerde çevre ve diğer mevzuat kapsamındaki tüm izinlerin alınması için işveren – danışman – kamu kurum kuruluşları koordinasyonun yönetim ve organizasyonun yapılarak, işletme dönemine geçişin sağlanması doğrultusunda hizmet veren PROÇEVRE, işletme sonrası işveren yükümlülüklerine yönelik iç tetkik ve denetimlerini de sürdürerek danışmanlık hizmetini yatırım ömrü süresince devam ettirmektedir.

Misyonumuz: Hizmet verdiğimiz firmaların Çevre kanununca ve ilgili yönetmeliklerce tabi oldukları yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayarak ,idari ve Hukuki ceza yaptırımlarının ortadan kaldırılması,maliyetlerin azaltılması,verimliliğin artması sureti ile ,şirketimizin ve müşterilerimizin kalitesini yükselterek sürdürülebilir Çevre Anlayışına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz: Çevrenin miras değil gelecek nesillere devr edilecek emanet olduğu ilkesi ışığında ,sahip olduğu bilgi birikim,bireysel ve kurumsal deneyimle ülkemizde öncü kuruluşlardan biri olmak